728 404 040

1. 5. 2021

Záchrana majetku před exekucí? S námi je to možné

exekuce | mybony.cz

Naše klientka Pavlína dostala pokutu za jízdu na černo a jelikož hned další den vycestovala na pracovní stáž do zahraničí, tak v závalu změn a pracovního vytížení, zapomněla pokutu zaplatit. Částka tedy zůstala neuhrazena a postupně narůstala. Při návratu zpět domů ji čekalo nemilé překvapení v podobě exekučního řízení. Obrátila se na banku a nebankovní společnost pro pomoc se zaplacením vymáhané částky, ale bohužel nesplňovala jejich požadavky, a tak ji nechali napospas exekutorům a následnému zabavení majetku. Díky doporučení od známého se však dozvěděla o společnosti mybony.cz, kde probrala situaci s naším specialistou, který jí pomohl s vyřízením půjčky.

záchrana před exekucí | mybony.cz

Jak Vám můžeme pomoci s exekucí?

V případě, že využijete našeho produktu půjčky se zástavou, postaráme se o zastavení exekuce a exekuci Vám následně rozložíme do reálných splátek vůči Vašemu příjmu. Zastoupíme Vás a pomůžeme Vám vše vyřešit bez složitého papírování.

Výhody půjčky se zástavou od mybony.cz

– Náš tým právníku zastaví exekuci

– Náš tým právníku se bude snažit snížit všechny přehnané sankce od exekutora

– Veškeré exekutory ihned navštívíme a uděláme dohodu na vyplacení Vašich nedoplatku a zastavíme tím exekuci

– Exekuci Vám rozložíme do řádných splátek

– Jednodušší zprocesování oproti bance

– Získání financí na vyplacení exekuce do 48 hodin od zažádání

Zažádat o úvěr je možné pouze v případě, že můžete ručit nemovitostí. K ručení můžete však také využít nemovitý majetek třetí osoby a můžete se na nás obrátit i v případě, že Vám banky již zamítly půjčku kvůli záznamům v registrech. Zástavou nemovitosti u nás získáte výhodně finance, které Vám pomohou s vyplacením exekuce.

A jak jsme pomohli s exekucí Pavlíně?

Pavlína se znovu rozhodla pro vycestování do zahraničí, nyní již díky mybony.cz s klidnou myslí, že jí nehrozí exekuce. Naše půjčka oproti zástavě pomohla Pavlíně vyřešit situaci a předejít zabavení majetku.

S námi je to možné.

Nevíte si rady?

zanechte váš kontakt a náš specialista se vám ozve do 24 hodin