728 404 040

3. 5. 2021

Proč půjčka se zástavou? Na rozjezd nového business plánu a plnění cílů.

půjčka se zástavou

Ondřej, podnikatel a náš věrný klient, se již delší dobu věnuje podnikání se svým minipivovarem. Poslední měsíce mu však stagnoval zisk, jelikož je odkázán na přímý prodej, a tak přišel s nápadem, jak posunout své podnikání o úroveň výše – zprovoznění e-shopu, který zpřístupní jeho produkty více zákazníkům. K realizaci mu scházely finanční prostředky, takže se obrátil na banku s žádostí o úvěr, leč neúspěšně. Nevzdal se a oslovil nás v Mybony, kde mu naši specialisté pomohli s vyřízením překlenovacího úvěru na 6 měsíců. Peníze investoval do svého business plánu, díky čemuž se mu podařilo zvýšit zisk. Mohl tak úvěr od mybony.cz splatit předčasně, a to dokonce už za 4 měsíce, čímž ušetřil i úroky za předčasné splacení.

Jak může půjčka se zástavou pomoci Vám?

Naše půjčka se zástavou nemovitosti je to pravé, pokud potřebujete získat půjčku rychle a máte k dispozici nemovitost, kterou můžete ručit. Kdykoliv můžete využít předčasného splacení nebo refinancování do bankovního sektoru.

Výhody půjčky se zástavou od mybony.cz

– Půjčky nezanášíme do NRKY, BRKY ani SOLUS

– Úvěr můžete čerpat jen na pár měsíců a doplatit celý najednou nebo si splátky rozplánovat až na 15 let, volba je čistě na Vás

– Anuitní splácení a pevná úroková sazba

– Jednodušší zprocesování oproti bance

– Získání financí do 48 hodin od zažádání

Zajištění půjčky se zástavou je možné pouze v případě, že můžete ručit nemovitostí. K ručení můžete však také využít nemovitý majetek třetí osoby. Můžete se na nás obrátit i v případě, že Vám banky již zamítly půjčku kvůli záznamům v registrech. Zástavou nemovitosti u nás získáte výhodně finance, které Vám pomohou s rozjetím nového podnikatelského záměru. Ať jste začínající nebo ostřílený podnikatel.

A jak pomohla naše půjčka Ondřejovi?

Díky tomu, že Ondřej využil půjčky od naší firmy Mybony.cz, mohl zaplatit tvorbu e-shopu pro svůj minipivovar a rozšířit tak klientelu, která mu generuje zisk. Nyní má až dvojnásobný obrat a může tak investovat do nových a nových projektů.

U nás Vám pomůžeme.

 

Nevíte si rady?

zanechte váš kontakt a náš specialista se vám ozve do 24 hodin