728 404 040

28. 4. 2021

KONSOLIDACE NEVÝHODNÝCH PŮJČEK? Nejste v tom sami, u nás Vám pomůžeme.

Konsolidace půjček

Jedním z našich klientů je pan Marek, který se na nás v Mybony obrátil pro získání pomoci v tíživé životní situaci, když se mu již nedařilo splácet všechny sjednané půjčky.

S hypotékou a leasingem na auto se mu razantně snížil rozpočet na životní potřeby rodiny, takže využil bankovní půjčky, aby si pomohl od této finanční zátěže a zvládl pokrýt pravidelné splátky. Půjčka však znovu přinesla zatížení rozpočtu, takže hledal východisko u druhé bankovní půjčky a SMS půjček. Dostal se tak do dluhové spirály, která jej finančně oslabila do již nezvladatelné míry. Rozhodl se tak obrátit na nás a využít konsolidace půjček, kterou nabízíme.

S čím Vám konsolidace půjček pomůže?

Konsolidace půjček je jedním z našich produktů, který lidé hojně využívají právě pro jeho výhodnost. Jedná se o sloučení více různých nevýhodných půjček do jedné, abyste měli vše pohromadě a ušetřili tak, díky snížení současných splátek a celkové úspoře na úrocích.

Konsolidace půjček
Výhody půjčky se zástavou od mybony.cz

– Snížení splátek

– Snížení úroku

– Sloučení všech nevýhodných půjček (SMS půjčky, mikro půjčky, nebankovní půjčky a bankovní půjčky s vysokým úrokem)

– Jednodušší zprocesování oproti bance

– Získání financí do 48 hodin od zažádání

Zajištění konsolidace půjček je možné pouze v případě, že můžete ručit zástavou nemovitosti. K ručení můžete však také využít nemovitý majetek třetí osoby a můžete se na nás obrátit i v případě, že Vám banky již zamítly půjčku kvůli záznamům v registrech. Zástavou nemovitosti u nás získáte výhodně finance, které Vám pomohou zbavit se předchozích závazků a mít tak o starost méně.

A jak pomohla konsolidace Markovi?

Díky konsolidaci všech svých půjček s naší firmou Mybony.cz, nyní Marek efektivně splácí pravidelné splátky. Nemá již obavu z možných důsledků v případě nezvládnutí splácet všechny své půjčky, které mohly vést až k exekuci a zvládá dokonce šetřit i na rodinnou dovolenou v přírodě.

U nás Vám pomůžeme.

Nevíte si rady?

zanechte váš kontakt a náš specialista se vám ozve do 24 hodin