728 404 040

7. 2. 2023

Chcete si půjčit na cokoliv? Spolehněte se na nebankovní půjčku se zástavou nemovitosti

nebankovní půjčky s ručením nemovitostí

Potřebujete peníze rychle? A nechcete řešit dokládání toho, na co peníze chcete? Využijte nebankovní půjčku se zástavou nemovitosti. V článku se dozvíte, co taková půjčka ručená nemovitostí znamená. A taky, kde si nejvýhodněji půjčit. 

 

Obsah článku
Co je to půjčka zajištěná nemovitostí?
Nebankovní vs bankovní půjčka se zástavou nemovitosti
Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti jsou na cokoliv. Opravdu
Jak získat nebankovní půjčku ručenou nemovitostí
Největší benefity nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti
7 důvodů, proč nebankovní půjčku se zástavou od Mybony
Jak získat nebankovní půjčku se zástavou nemovitosti bez průtahů

 

Co je to půjčka zajištěná nemovitostí?

Půjčka ručená nemovitostí je půjčka, která je chráněná zástavou. V praxi to znamená, že když žádáte o půjčku ručenou nemovitostí,  věřitel bude chtít vědět, jakým svým majetkem hodláte půjčku zajistit. Na nemovitost pak věřitel  zřídí zástavní právo, dokud nebude půjčka zcela splacena. Pokud úvěr nesplácíte, může si věřitel zástavu nárokovat a prodat ji, aby se tak ochránil před případnou ztrátou.

 

Rozdíl mezi půjčkou ručenou nemovitostí a neručenou

Jak už jsme uvedli, půjčka může být ručená nemovitostí, nebo může být také nezajištěná. Pokud nesplňujete podmínky pro nezajištěnou variantu nebo hledáte nejnižší možnou úrokovou sazbu, ověřte si, zda věřitel nabízí zajištěnou variantu půjčky, o kterou máte zájem.

 

Nebankovní vs bankovní půjčka se zástavou nemovitosti

Pokud už jste někdy řešili v bance hypotéku nebo spotřebitelský úvěr, jistě víte, že to nebývá žádná legrace. V bance vás čeká spoustu papírování, dokazování a konzultací s poradcem. To znamená, že do banky musíte často fyzicky chodit, abyste vše vyřešili. 

Jenže nikdy nemáte zcela jisté, že úvěr skutečně dostanete. Překážkou může být například nedoložitelný dostatečný příjem nebo nějaký záznam v registru. Přestože na splácení máte dostatek peněz, nemusí vám banka vyjít vstříc. A to se děje poměrně často. 

Pro tyhle a další případy jsou tady nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti. Jednoduše obejdete bankovní sektor, vyhnete se byrokracii a své peníze stejně získáte. A obvykle mnohem jednodušeji. 

 

Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti jsou na cokoliv. Opravdu

Představte si například, že nutně potřebujete rekonstruovat byt nebo rodinný dům (anebo, že ho chcete koupit). A k tomu byste si chtěli koupit auto, abyste už měli všechno pořešené. Půjdete do banky a budete chtít úvěr. Jenže tady na vás vždycky budou chtít přesně doložit doklady o tom, na co peníze potřebujete. Pokud to ale není podle bankovních norem, peníze prostě nedostanete. 

Naštěstí tady je nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti, u které nemusíte nic dokládat. Možná se ptáte, jak je to možné. Je to vlastně velmi jednoduché. Půjčka je zajištěná nemovitostí. Takže firma, která vám půjčuje, nemá strach vám peníze lehce půjčit. 

Nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti je tak řešením mnoha problémů, které člověka běžně potkávají. Rekonstrukce, koupě nového auta, náhrada rozbitých spotřebičů, vysněná dovolená a řada dalších… 

Jednoduše řečeno, pokud chcete nebankovní půjčku se zástavou nemovitosti, nikdo se vás na účel využití peněz ptát nebude. 

nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti

 

Jak získat nebankovní půjčku ručenou nemovitostí

Chcete využít solidní nebankovní půjčku ručenou nemovitostí? Doporučujeme provést tyto kroky. 

 

1. U nebankovních půjček se zástavou si prověřte svou bonitu

Nehledejte zatím nic speciálního. Pokud chcete nebankovní půjčku se zástavou, prozkoumejte to, jaké máte možnosti. Jde hlavně o to, abyste byli tzv. úvěruschopní. U nebankovních půjček se zástavou jde však spíše o formalitu. Vzhledem k tomu, že si půjčujete na cokoliv, je spíš důležité, abyste byli půjčku schopni splácet. 

 

2. Nebankovní půjčka a hodnota vaší nemovitosti

Je jasné, že nebankovní společnost potřebuje, abyste ručili svou nemovitostí. Podle hodnoty nemovitosti se pak určuje, na kolik vám nebankovní půjčka bude stačit. Proto je dobré dopředu aspoň odhadem vědět, jakou má nemovitost hodnotu. 

 

3. Obraťte se na spolehlivého partnera pro nebankovní půjčku se zástavou nemovitosti

Jestliže jste se rozhodli pro nebankovní půjčku se zástavou nemovitosti, vybírejte spolehlivou firmu. Poznáte to například podle referencí a jak s vámi společnost komunikuje. Pokud vám chce vyjít v každém ohledu vstříc, jste na správné cestě. Když na webu najdete pozitivní ohlasy, tím lépe. 

Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti od Mybony jsou oblíbené. Takhle například popisuje spolupráci pan Jiří Matějíček:

“Velice jsem byl spokojený s rychlostí půjčky. Musím říct, že  proběhlo vše profesionálně a na úrovni. Děkuji.”

 

Největší benefity nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti

Výše jsme uvedli rozdíly mezi bankovní a nebankovní půjčkou se zástavou nemovitosti. Tady je řada dalších výhod, které jsou pro půjčky se zástavou zcela zásadní:

 

Nebankovní půjčku se zástavou nemovitosti vám rychle schválí

Často se stává, že peníze potřebujete hned. A někdy už i včera bylo pozdě. Schvalovací proces u nebankovních půjček se zástavou je velmi rychlý. Peníze obvykle dostanete do 48 hodin

Je to dáno tím, že nemusíte nikam chodit a trávit hodiny papírováním. Nebankovní půjčku se zástavou vyřídíte z pohodlí domova online. Všechno půjde jako na drátkách. 

 

Půjčka ručená nemovitostí má pevně daný úrok

Nečeká vás žádná fixace. Ani řešení toho, jestli se úrok někdy náhodou rapidně nezvýší. Půjčky ručené nemovitostí mají daný úrok, který platí po dobu celého splácení. Stoprocentně tak víte, kolik budete platit. Nečekají vás tak žádná nemilá překvapení. 

 

S nebankovní půjčkou se zástavou nemovitostí získáte dost peněz

Kupovat v dnešní době jakoukoliv nemovitost, pozemek nebo třeba vysněný automobil, to znamená značný vklad. S nebankovní půjčkou se zástavou nemovitosti se vás nikdo neptá, na co peníze potřebujete. 

Ale hlavní je, že u kvalitních nebankovních společností si klidně půjčíte i 10 milionů korun (záleží na hodnotě nemovitosti, kterou ručíte). Ideální je se dané firmě rovnou ozvat a všechno hned pořešit. Není nad to mít správné informace z první ruky. 

 

7 důvodů, proč půjčku se zástavou nemovitosti od Mybony

  • Vysoká průchodnost schválení úvěr
  • Pevná úroková sazba
  • Finance do 48 hodin
  • Možnost předčasného splacení
  • Možnost refinancování
  • Anuitní splácení
  • Vše online z pohodlí domova

 

Jak získat nebankovní půjčku se zástavou nemovitosti ihned a bez průtahů

Sjednání nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti u Mybony je snadné, rychlé a naši specialisté vám budou po celou dobu k ruce. Ať už máte jakékoliv otázky nebo potřebujete s čímkoliv pomoci.

Pokud půjčku se zástavou nemovitosti potřebujete ihned, jste na správném místě. 

 

Vyplňte formulář a získejte nebankovní půjčku se zástavou nemovitosti na míru

Nevíte si rady?

zanechte váš kontakt a náš specialista se vám ozve do 24 hodin